Mes esame Mailer.lt

Mailer.lt startavo 2009 metais, nors mūsų įmonės istorija prasidėjo dar 3 metais anksčiau, nuo tinklalapių dizaino ir programavimo. Pastebėjome, kad vis daugiau klientų prašo pagalbos su naujienlaiškių kūrimu ir siuntimu, o tam nebuvo jokių gerų įrankių. Todėl nusprendėme sukurti Mailer.lt produktą, kuris leistų rinkodaros specialistams patiems kurti puikiai atrodančius naujienlaiškius, juos siųsti ir stebėti statistiką.

Šiandien Mailer.lt paslauga naudojasi daugiau nei 500 Lietuvos ir užsienio įmonių, tarp kurių daug žinomų prekių ženklų ir perspektyvių bei inovatyvių kompanijų. Kiekvieną mėnesį per Mailer.lt sistemą išsiunčiama virš 200 milijonų laiškų ir šis skaičius sparčiai auga.

Tai tik pradžia! Turime daug idėjų, kaip Mailer.lt klientams padėti pasiekti dar geresnių rezultatų. Todėl nuolat tobuliname sistemą bei pildome ją naujomis galimybėmis.

Biuras

2014 m. gegužę persikraustėme į naują biurą. Prieš tai ten buvo kailių fabrikas.

Nusprendėme, kad knygos ir menas kuria jaukią atmosferą. Mūsų biure galite rasti daugybę knygų apie rinkodarą, verslą bei meną.

Taip pat pradėjome kolekcionuoti meną. Išvykos į meno galerijas, diskusijos, kokie meno darbai ir kodėl tiktų mūsų biurui - tai nuostabi patirtis visai mūsų komandai.

Kavinė

Mūsų biure yra kavinė. Netikite? Kviečiame apsilankyti.

Mėgstame keliauti ir dirbti nuotoliniu būdu iš įvairių kavinių visame Pasaulyje (rekomenduojamų kavinių žemėlapis). Tai įkvėpė mus atidaryti savo kavinę, kur žmonės galėtų dirbti ir mėgautis puikia kava.

Visi esate laukiami apsilankyti! Aukštos kokybės kava, greitas Wi-Fi ir puiki atmosfera garantuota! Ir visa tai Jums nieko nekainuos!