Visos naujienlaiškių siuntimo funkcijos

Rinkodaros specialistai renkasi Mailer.lt, nes tai galinga ir daug funkcijų turinti el. pašto rinkodaros sistema, kurią patogu bei lengva naudoti.

Naujienlaiškių kūrimas

Naujienlaiškių kūrimas

Rinkodaros specialistai gali patys kurti puikiai atrodančius naujienlaiškius, tam visai nebereikia programuotojų pagalbos ar HTML žinių. Unikalus naujienlaiškių turinio redaktorius padės greitai ir lengvai kurti naujienlaiškius.

Daugiau apie naujienlaiškių kūrimą

Gavėjų valdymas

Gavėjų valdymas

Patogiai saugokite, grupuokite ir segmentuokite visų savo klientų el. pašto adresus ir kitą informaciją vienoje vietoje. Sistema automatiškai pašalins atsisakiusius gavėjus ar neegzistuojančius el. pašto adresus.

Daugiau apie gavėjų valdymą

Naujienlaiškių siuntimas

Naujienlaiškių siuntimas

Net ir savo serverius turinčios IT įmonės renkasi Mailer.lt naujienlaiškių siuntimui, nes mūsų sistema gali išsiųsti virš 2 mln. laiškų per valandą. Taip pat mes užtikriname, kad laiškai pasieks gavėjus.

Daugiau apie naujienlaiškių siuntimą

Naujienlaiškių statistika

Naujienlaiškių statistika

Mėgstamiausia daugelio rinkodaros specialistų funkcija - išsamios naujienlaiškių ataskaitos. Jose pateikiama viskas nuo perskaitymų ir paspaudimų iki skaitymo aplinkos, laiko ar populiariausių nuorodų.

Daugiau apie naujienlaiškių statistiką

Automatiniai laiškai

Automatiniai laiškai

Patyrę rinkodaros specialistai žino taisyklę - efektyviausia žinutė yra ta, kuri pasiekia vartotoją jam patogiu metu, su jam aktualia informacija. Tai galite padaryti su automatiniais laiškais ar net jų sekomis.

Daugiau apie automatinius laiškus

Šablonų kūrimas

Šablonų kūrimas

Naudodami intuityvų šablonų kūrimo redaktorių galite patys, vos per keletą minučių, sukurti Jūsų poreikius atitinkantį naujienlaiškio šabloną. Tam nereikia jokių specialių įgūdžių, dizaino ar HTML žinių.

Daugiau apie šablonų kūrimą

Papildomos funkcijos

Viskas ko tik gali prireikti efektyviai el. pašto rinkodarai: prenumeratos centrai, automatinis turinio formavimas, apklausos, API, įvairios integracijos ar specialūs sprendimai pritaikyti konkretaus kliento poreikiams.

Daugiau apie papildomas funkcijas