Naujienlaiškio gavėjų valdymas

Leiskite Mailer.lt sistemai už Jus atlikti visą sunkų gavėjų sąrašų valdymo darbą. Sistema automatiškai pažymės atsisakiusius gavėjus ar neegzistuojančius el. pašto adresus. Nesvarbu ar Jūsų sąrašas dar visai mažas, ar jau turite daug gavėjų, kuriuos reikia segmentuoti - Mailer.lt viskuo pasirūpins.

 • Gavėjų grupės

  Kurkite neribotą kiekį gavėjų grupių – „Klientai“, „Partneriai“ ir kita. Mailer.lt sistema automatiškai sutvarkys pasikartojančius el. pašto adresus, atmestus laiškus ir naujienlaiškio prenumeratos atsisakymus.

 • Importuokite iš failų

  Įkelkite gavėjus tiesiog kopijuodami jų el. pašto adresus arba importuokite failą su gavėjų duomenimis. Mailer.lt palaiko TXT, CSV ir „Excel“ failus. Mailer.lt automatiškai atpažins visus laukelius ir pasiūlys, kaip juos išsaugoti.

 • API integracija

  Norite dar patogesnio būdo tvarkyti gavėjų duomenis? Apjunkime Mailer.lt su Jūsų informacine sistema tiesioginiam ryšiui per API. Visada turėsite naujausius savo klientų duomenis ir taupysite laiką.

 • Papildomi laukai

  Mailer.lt leidžia saugoti neribotą kiekį informacijos apie gavėjus. Sukurkite tokius laukus kaip vardas, lytis, miestas, amžius ir kita. Kuo daugiau žinosite apie savo klientus, tuo įdomesnius ir aktualesnius naujienlaiškius siųsite.

 • Segmentai

  Patyrę rinkodaros specialista ypatingai vertina šią funkciją, nes ji leidžia siųsti naujienlaiškius tik tiems gavėjams, kurie atitinka pasirinktus parametrus kaip amžius, lytis, gyvenomoji vieta, socialinis aktyvymas ar kita.

 • Registracijos forma

  Reikia pagalbos renkant gavėjų duomenis savo tinklalapyje? Galime pasiūlyti net keletą variantų kaip integruoti naujienlaiškio užsisakymo formą ne tik į Jūsų tinklalapį, tačiau ir į Facebook ar atskirus "landing" puslapius.

 • „Social“ informacija

  Sukūrėme unikalią funkciją, kuri leidžia įkeltus gavėjų el. pašto adresus patikrinti per įvairius socialinius tinklus ir rasti daugiau informacijos apie gavėjus ar tiesiog nustatyti jų socialinį aktyvumą. Ši funkcija yra papildoma.

 • Grupės statistika

  Mailer.lt pateikia statistinę informaciją ir ataskaitas apie kiekvieną Jūsų gavėjų grupę - perskaitymų ir paspaudimų vidurkiai, gavėjų aktyvumas, įsitraukimas bei skaitymo aplinkos (naršyklė, programa ar mobilus).

 • Eksportuokite į „Excel“

  Norite išsikelti iš sistemos savo naujienlaiškio gavėjų duomenis ir analizuoti „Excel“ ar kitoje sistemoje? Jokių problemų, tai lengva - pažymėkite gavėjus ar grupes ir spauskite „Eksportuoti į failą“.

Kitos funkcijos