Naujienlaiškių kūrimas

Mailer.lt iš esmės keičia naujienlaiškių kūrimą. Jums daugiau nebereikės kreiptis į programuotojus, kad šie sukurtų HTML naujienlaiškius. Su Mailer.lt puikiai atrodančius naujienlaiškus galite kurti patys, tam nereikia jokių programavimo žinių.

 • Unikalūs dizaino šablonai

  Kiekvienam klientui sukuriame unikalų naujienlaiškio dizaino šabloną. Naudojant unikalų Mailer.lt naujienlaiškio turinio redaktorių galite lengvai keisti šablono išdėstymą, įterpti savo tekstus ir paveikslėlius.

 • Patogus turinio redaktorius

  Kurti naujienlaiškius dar niekada nebuvo taip lengva. Keiskite šablono išdėstymą, įkelkite savo paveikslėlius ir tekstus. Tai užtruks vos kelias minutes, o naujienlaiškis atrodys kaip kurtas profesionalaus dizainerio.

 • Personalizacija

  Kreipkitės į savo klientus vardu! Iš patirties žinome, kad personalizacija smarkiai padidina naujienlaiškio rezultatus. Mailer.lt sistema moka lietuvių kalbos taisykles ir automatiškai sukurs kreipinius pagal gavėjų vardus.

 • Teisingas atvaizdavimas

  Ar žinote, kad yra daugiau nei 30 skirtingų pašto programų ir paslaugų (Gmail, Yahoo, Outlook, Apple Mail ir t.t.)? Testuojame Jūsų naujienlaiškių atvaizdavimą skirtingose aplinkose ir užtikriname, kad visur rodytų teisingai.

 • Automatinis turinio kūrimas

  Norime padėti Jums taupyti laiką ir pasiekti maksimalių rezultatų. Todėl Mailer.lt gali automatiškai kurti laiškų turinį pagal pateiktas nuorodas. Ši funkcija ypatingai tinka el. parduotuvėms, kuriant laiškus su prekių pasiūlymais.

 • Paveikslėlių talpinimas

  Mailer.lt leidžia įkelti neribotą kiekį paveikslėlių, redaguoti ir saugoti juos sistemoje. Naudojame CDN technologiją, kuri užtikrina, kad paveikslėlių failai būtų greitai kraunami visame pasaulyje, ne tik Lietuvoje.

Naujienlaiškių dizainas

Kiekvienam klientui kuriame unikalų naujienlaiškio dizaino šabloną, kurį lengva keisti ir įterpti savo paveikslėlius bei tekstus.

Kitos funkcijos