Naujienlaiškių siuntimas

Bandėte siųsti didelį kiekį laiškų, tačiau Jus užblokavo interneto tiekėjas? O gal keli tūkstančiai laiškų siuntėsi 3 paras? Pamirškite tokias problemas. Mailer.lt siunčia virš 2 mln. laiškų per valandą ir tai daro užtikrintai.

 • Išsiuntimo laikas

  Su Mailer.lt galite nustatyti laiką kada Jūsų naujienlaiškis bus išsiųstas. Rekomenduojame išbandyti keletą skirtingų laikų, įvertinti rezultatus ir atrasti kada Jūsų klientai geriausiai skaito naujienlaiškius.

 • Pristatomumas

  Domenų patvirtinimas, serverių reputacijos monitoringas, ryšiai su el. pašto paslaugų tiekėjais ir kitos priemonės užtikrina, kad Jūsų laiškai sėkmingai pasiektų gavėjų el. pašto dėžutes ir patektų į "Inbox".

 • Galingi serveriai

  Vis dažniau išsiuntimo greitis būna labai svarbus. Turime 50 el. pašto siuntimo serverių, kurie leidžia pasiekti 2 mln. laiškų per valandą siuntimo greitį. Todėl net ir didžiausių klientų naujienlaiškius išsiunčiame akimirksniu.

 • DomainKeys, Sender ID, SPF

  Mailer.lt palaiko visus populiariausius domenų patvirtinimo metodus - DomainKeys, Sender ID, SPF. Šios priemonės padeda užtikrtini laiškų pristatomumą. Mailer.lt sistemoje rasite instrukcijas kaip tai įsidiegti ir pradėti naudoti.

 • ISP feedback loop

  Mailer.lt turi integracijas su didžiausiais pasaulyje el. pašto paslaugų tiekėjais, kaip Yahoo, Hotmail, AOL. Šios integracijos leidžia gauti informaciją jei vartotojai naujienlaiškį pažymi kaip "spam" ar atlieka kitus veiksmus.

 • Aktyvus monitoringas

  Naudojame net keletą monitoringo sistemų, kurios padeda stebėti mūsų serverių reputacijas ir santykius su įvairiais pašto paslaugų tiekėjais visame pasaulyje. Greitai pastebime ir išsprendžiame atsiradusias problemas.

Kitos funkcijos