Naujienlaiškių statistika

Mailer.lt pateikia išsamias realiu laiku atnaujinamas ataskaitas, kurios leidžia įvertinti bei palyginti siunčiamų naujienlaiškių efektyvumą.

 • Perskaitymai ir paspaudimai

  Mailer.lt rodo, kiek gavėjų perskaitė Jūsų naujienlaiškį ar paspaudė ant nuorodų. Negana to, Mailer.lt leidžia analizuoti ne tik bendrą perskaitymų ir paspaudimų statistiką, tačiau ir kiekvieno vartotojo veiksmus atskirai.

 • Atsisakymai ir atmetimai

  „Blogoji“ statistika taip pat labai svarbi. Todėl Mailer.lt galite matyti, kiek vartotojų atsisako Jūsų naujienlaiškių bei kiek laiškų atmeta kiti serveriai dėl tokių priežasčių kaip neegzistuojanti pašto dėžutė ar kitų.

 • „Spam“ skundai

  Integracijos su didžiausiais el. pašto paslaugų tiekėjais, tokiais kaip „Yahoo“, „Hotmail“, AOL ir kitais, suteikia galimybę matyti, kas Jūsų naujienlaiškius žymi kaip „Spam“. Šie gavėjai automatiškai priskiriami prie „atsisakiusiųjų“.

 • Skaitymo aplinka

  Ar žinojote, kad naujienlaiškių skaitymas mobiliaisiais telefonais sparčiai auga ir jau viršija 20%? Mailer.lt parodo, kaip naujienlaiškius skaito Jūsų klientai - interneto naršyklėje, pašto programoje ar mobiliajame telefone.

 • Apžvalga

  Norite palyginti savo naujienlaiškių rezultatus ir matyti tendencijas? Mailer.lt apžvalgoje galite pasirinkti laikotarpį ir matyti, kaip keitėsi perskaitymai, paspaudimai, atsisakymai, atmetimai ir visi kiti rodikliai.

 • „Google Analytics“ integracija

  Mailer.lt siūlo automatiškai prie visų nuorodų pridėti „Google Analytics“ tag'us, kurių pagalba iš naujienlaiškio atėjusius lankytojus galėsite lengvai atskirti ir stebėti jų veiksmus. Tai būtina funkcija el. parduotuvėms!

Kitos funkcijos