Papildomos naujienlaiškių siuntimo funkcijos

Neapsiribojame tik standartinėmis funkcijomis. Esame greiti ir lankstūs! Galime pasiūlyti įvairių papildomų galimybių ir specialių sprendimų pagal konkretaus kliento poreikius.

 • Prenumeratos centras

  Paprastus naujienlaiškio atsisakymo puslapius, kuriuose tiesiog klausiama „Ar tikrai norite atsisakyti?“, keičia daugiau pasirinkimų vartotojams suteikiantys naujienlaiškių prenumeratos centrai.

 • Automatinis turinio formavimas

  Jei Jūsų naujienlaiškyje daug prekių ar pasiūlymų ir rankiniu būdu tokį naujienlaiškį kurti per sudėtinga, galime pasiūlyti įvairius automatizavimo variantus - nuo turinio nuskaitymo iš nuorodos iki JSON užklausų ar API.

 • Apklausos

  Apklausų sistemų yra daug ir įvairių. Todėl nekūrėme dar vienos naujos sistemos. Nusprendėme geriau padaryti Mailer.lt integracijas su keletu geriausių apklausos sistemų - Wufoo, PopSurvey.

 • Facebook forma

  Naujienlaiškio gavėjus galite rinkti ir savo Facebook puslapyje! Padėsime registracijos formą pritaikyti prie Jūsų stiliaus ir įkelti į Facebook puslapį. Papasakosime keltą efektyvių būdų kaip skatinti registracijas.

 • API sąsaja

  Mailer.lt API leidžia sujungti mūsų sistemą su kitomis sistemomis. Dažniausiai ši integracija naudojama gavėjų duomenų sinchronizavimui tarp dviejų sistemų, kad visada turėti naujausius duomenis ir taupyti laiką.

 • Integracijos

  Esame atviri pasiūlymams įgyvendinti integracijas su kitomis sistemomis ar praplėsti savo API. Mailer.lt siekia kiekvienam klientui pasiūlyti efektyviausią būdą kurti ir siųsti naujienlaiškius bei valdyti gavėjus.

Kitos funkcijos